Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 17.05.2016, 10:21
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Ondrasek (chyba, że wykupimy Wolskiego), Patryk Małecki
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Tadeusz Pawłowski? Albo Tomasz Cywka, nie wiem, który bardziej zawiódł moje oczekiwania. O, albo Alanek Uryga...
Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Termalica-Wisła 4:2
Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Wisła-sąsiadka 1:2

Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): "awanturnicza polityka transferowa" zimą, która przyniosła kilku solidnych/dobrych piłkarzy, przyjście Wdowczyka, forma Małego, koniec sezonu
Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): Przegrane derby, Alan Uryga, Tadeusz Pawłowski, zwolnienie Kazimierza Moskala - czyli Robert Gaszyński i całokształt jego pracy...

Ogólna ocena mijającego sezonu: https://www.youtube.com/watch?v=tpXflJQeqiA
Odpowiedz cytując