Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.05.2016, 10:17
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Ondrasek
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: przegrane derby, frekwencja, grupa spadkowa dużo tego
Najlepszy mecz sezonu 2015/16: z jagiellonia u siebie
Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: zbyt dużo by wymieniać

Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): o dziwo Małecki
Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): derby, derby derby!!! zatrudnienie dariusza w. i pawłowskiego zresztą też
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując