Dariook napisał(a):

Przepraszam.
A to juz pewne, że Wolski u nas nie zostanie?
Bo jeśli jeszcze nic nie wiadomo - to po huja ryczycie jak żydowskie lafiryndy?
|
To jest masakra jak Wy nie rozumiecie problemu.
Pojmijcie. Nie chodzi o to czy Wolski zostanie czy nie. Chodzi o zrodlo problemow obecnej sytuacji. Sytuacja z Wolskim to tylko poklosie. Bo w normalnym klubie, to w momencie podpisania kontraktu z Wolskim powinny byc pieniadze na jego transfer definitywny.
Ale klubem rzadza nie Cupial i jego pracownicy ale menedzerowie, ktorzy na tym transferze w ksztalcie do 15 maja nie zarobiliby grosza.
Przypomni ktos ile Mandziarze trzeba zaplacic?
Widzicie jakie pieniadze uciekaja z klubu na leserow?
A wiecie ile jednostek treningowych mozna za to zorganizowac?
Crivellaro dobry przyklad. Kasiurka przy przyjsciu do klubu, kasiurka przy odejsciu. Zyc nie umierac.