Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74247
Stary 17.05.2016, 08:44
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam.

A to juz pewne, że Wolski u nas nie zostanie?
Bo jeśli jeszcze nic nie wiadomo - to po huja ryczycie jak żydowskie lafiryndy?
To jest masakra jak Wy nie rozumiecie problemu.

Pojmijcie. Nie chodzi o to czy Wolski zostanie czy nie. Chodzi o zrodlo problemow obecnej sytuacji. Sytuacja z Wolskim to tylko poklosie. Bo w normalnym klubie, to w momencie podpisania kontraktu z Wolskim powinny byc pieniadze na jego transfer definitywny.
Ale klubem rzadza nie Cupial i jego pracownicy ale menedzerowie, ktorzy na tym transferze w ksztalcie do 15 maja nie zarobiliby grosza.

Przypomni ktos ile Mandziarze trzeba zaplacic?
Widzicie jakie pieniadze uciekaja z klubu na leserow?
A wiecie ile jednostek treningowych mozna za to zorganizowac?

Crivellaro dobry przyklad. Kasiurka przy przyjsciu do klubu, kasiurka przy odejsciu. Zyc nie umierac.
Odpowiedz cytując