|
- Chciałem podziękować mojej byłej i obecnej drużynie. Jest mi niezmiernie miło, że wygrałem. To wszystko - powiedział Cierzniak na antenie Canal+ po odebraniu nagrody.
Faktycznie, ma za co dziękować obecnej drużynie. W końcu w Legii zagrał całe 2 - słownie DWA - mecze w trzecioligowych rezerwach. Mam nadzieje, że skończysz w tych rezerwach do końca kariery judaszu. Wisła nie zapomni, a jak przyjedziesz na R22 ze swoją obecną drużyną to skończysz jak inny mierny bramkarz, dla którego kasa była ważniejsza niż pozycja, zachwyt i poklask trybun. Skończysz jak Dolha judaszu!
|