Bene Nati napisał(a):

|
Zatem od tego sezonu argumenty za odpadnięciem na przykład takiej Legii "bo Wisła nic z tego nie ma" odchodzą już bezsprzecznie do lamusa.
|
I tak i nie.
Awans Legii do grupy LM to 4 punkty bonusowe przekładające się na 1 pkt do rankingu krajowego i 0,200 dla Wisły.
Wolałbym by Legia do tej grupy nie awansowała odpadając w IV rundzie gdzie zresztą póki co jest nierozstawiona (by była rozstawiona to 2 z 6 klubów, które mają więcej niż 28,000 pkt musi odpaść) i te cztery punkty zdobyła w dwóch wygranych meczach w grupie LE, których by nie wygrała grając w LM