Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 17.05.2016, 06:45
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Zatem od tego sezonu argumenty za odpadnięciem na przykład takiej Legii "bo Wisła nic z tego nie ma" odchodzą już bezsprzecznie do lamusa.
I tak i nie.

Awans Legii do grupy LM to 4 punkty bonusowe przekładające się na 1 pkt do rankingu krajowego i 0,200 dla Wisły.

Wolałbym by Legia do tej grupy nie awansowała odpadając w IV rundzie gdzie zresztą póki co jest nierozstawiona (by była rozstawiona to 2 z 6 klubów, które mają więcej niż 28,000 pkt musi odpaść) i te cztery punkty zdobyła w dwóch wygranych meczach w grupie LE, których by nie wygrała grając w LM