Wyświetl pojedynczy post
marian82
Junior Member
 
Od: 05.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74243
Stary 16.05.2016, 22:50
teo napisał(a):Wyświetl post
(...) I to jest cala prawda. W Wisle nigdy tak na prawde nie probowano zrobic szkolenia na 100%. Byly proby na poczatku. To mamy dzis z tych prob (jeszcze) Brozka.
Potem byl Chrapek, na ktorym klub troche zarobil ,a teraz Handzlik, ktory rozwijac sie bedzie tam gdzie sa warunki. Bo woleli zamiast niego dac grac Crivellaro Bo... ktos musial zarobic?
Z czym jak czym, ale z powyższym akapitem nie można się nie zgodzić. Jak wiadomo, Nawałce udało się przekonać Cupiała do sprowadzenia zdolnych juniorów, czyli m.in. Brożków, Kuzery itd., ale nikt nie zadbał o to, żeby za gówniarza ich pilnować, co "zaowocowało" znaną każdemu akcją Kuzera-Skrzekowski i zrezygnowaniem z projektu, który należało po prostu dopracować i byłoby z tego dużo, dużo więcej pożytku, niż Brożkowie, czy chwilowo Strąk... Później, tak jak napisał teo, pojawiały się już tylko wymienione wyżej pojedyncze "strzały" (dodałbym do tego jeszcze Mąkę)...
Patrząc na transfer Crivellaro, który dostał od razu 3-letni kontrakt, ciężko też nie zgodzić się z tym, że tego typu akcje to nic innego, jak robienie dobrze agentom...
Odpowiedz cytując