LucjuszWielki napisał(a):

Takie ogólniki i mity można snuć i pisać tomami.... np: Takich Błaszczykowskich u nas na boiskach jest pełno.. Nie każdy miał szanse. Gdyby nie wujek Kuby... ehhh (jak na całym świecie i w każdej gałęzi biznesu!!!)
POZA TYM:
Krytyk i eunuch z jednej są parafii. Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi.
HEH
TEO wyłożył kawę na ławę w paru linijkach w 5 minu! To jest biznes plan, a nie jakieś papranie się w chowanego Cupiała, Ptaka, S.Begdasa i WIELU innych ludzi nie tylo w naszej lidze )) Kolejny MArkus z teoriami z upy.. Pisać, że to takie proste każdy może.. Rzeczywistość jest inna kolego... Szkoda, że Cie nie ma na miejscu Zdzicha, LM w 3 lata byłaby murowana :/
|
To sa proste rzeczy, ktore nigdy nie byly stosowane w tym klubie.
Bo lepiej bylo wydac kilkaset tysiecy euro na transfer i drugie tyle na place zawodnika na dorobku. "Bo bedzie grac".
A chodzilo, chodzi i bedzie chodzic tylko i wylacznie zeby kasa sie zgadzala menago i jego podopiecznym
Znajomy Niemiec powiedzial mi kiedys taka rzecz: "Wy Polacy to jestescie glupi narod. Macie kompleks rownania do zachodu i przez ten kompleks lykniecie od nas wszystko. A pojecia nie macie ze sami mozecie lepiej cos zrobic/sprzedac/wyprodukowac".
I to jest cala prawda. W Wisle nigdy tak na prawde nie probowano zrobic szkolenia na 100%. Byly proby na poczatku. To mamy dzis z tych prob (jeszcze) Brozka.
Potem byl Chrapek, na ktorym klub troche zarobil ,a teraz Handzlik, ktory rozwijac sie bedzie tam gdzie sa warunki. Bo woleli zamiast niego dac grac Crivellaro

Bo... ktos musial zarobic?
