Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74241
Stary 16.05.2016, 20:58
teo napisał(a):Wyświetl post
Pora panie Cupial walnac piescia w stol. Przerwac to. Przestac pierdulic farmazony o walce o mistrzostwo bo to jest nierealne. Pora zaczac myslec strategicznie i dlugofalowo.
Pora dac prawdziwym kibicom poprowadzic ten klub. Dac 3 lata i stabilny przez ten czas budzet. Pierwszy rok na sciagniecie mlodych, zdolnych z nizszych lig. Pozegnanie sie z gwiazdorskimi kontraktami niektorych zawodnikow. Zatrudnienie dodatkowych trenerow, polozenie w szkoleniu nacisk na zajecia indywidualne. I wprowadzanie mlokosow do skladu.
Panie Cupial. 2-3 lata takiej polityki i w 2020 roku ponownie jest mistrzostwo, i gra w europejskich.


Pozdrawiam.
Takie ogólniki i mity można snuć i pisać tomami.... np: Takich Błaszczykowskich u nas na boiskach jest pełno.. Nie każdy miał szanse. Gdyby nie wujek Kuby... ehhh (jak na całym świecie i w każdej gałęzi biznesu!!!)

POZA TYM:
Krytyk i eunuch z jednej są parafii. Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi.


HEH

TEO wyłożył kawę na ławę w paru linijkach w 5 minu! To jest biznes plan, a nie jakieś papranie się w chowanego Cupiała, Ptaka, S.Begdasa i WIELU innych ludzi nie tylo w naszej lidze)) Kolejny MArkus z teoriami z upy.. Pisać, że to takie proste każdy może.. Rzeczywistość jest inna kolego... Szkoda, że Cie nie ma na miejscu Zdzicha, LM w 3 lata byłaby murowana :/
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 16.05.2016 o godz. 21:07.

Odpowiedz cytując