Wyświetl pojedynczy post
marian82
Junior Member
 
Od: 05.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74240
Stary 16.05.2016, 19:53
kicur napisał(a):Wyświetl post
Takie czekanie jest najgorsze. Człowiek odświeża TT, FB co minutę i modli się o dobre wieści z R22.
Coś w tym jest
Powód: Błąd
Ostatnio edytowane przez marian82 : 16.05.2016 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując