Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
marian82
Junior Member
Od: 05.2012
Skąd: Kraków
Offline
#
74240
16.05.2016, 19:53
kicur
napisał(a):
Takie czekanie jest najgorsze. Człowiek odświeża TT, FB co minutę i modli się o dobre wieści z R22.
Coś w tym jest
Powód: Błąd
Ostatnio edytowane przez marian82 : 16.05.2016 o godz. 19:54.
marian82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marian82
Znajdź inne posty napisane przez marian82