Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74233
Stary 16.05.2016, 18:26
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Czyli mają dawać komuś w zamian gwiazdkę z nieba?

A ten inwestor jest głupszy niż dg77 (swoją drogą, skoro ma firmę odzieżową, może to właśnie on)!?

Daj mi parę tysięcy, a zrobię z Ciebie gwiazdę rocka w Polsce i wypromuje w Europie. Umowa stoi?

Najbardziej mnie boli, że Ty i Tobie podobni sobie tak mogą myśleć. Niestety doświadczenie pokazuje, że nie zdziwiłbym się już, że faktycznie tak byłoby to załatwione przez marionetkowy zarząd.
Ty sobie dopowiadasz jakie historie z mety rodem. Wiec moze odstaw i zacznij czytac co ktos pisze a nie wkladaj slowa w czyjes usta...palce ;-)

Uklad byl prosty. Na kontrakt placowy hajs sie znalazl. Na transfer kasy nie bylo. Ktos moze byl zainteresowany dac 2 mln zlotych za koszulke, ale tylko jesli beda tez europejskie puchary.

Co? Mieli nie wziac Wolskiego chocby na kilka miesiecy? Jak widac bylo duzo nie braklo do zrobienia niemozliwego. Moze jeden mecz wiecej z Wdowczykiem.
Wiec zluzuj. Inna sytuacja i gadka byla w lutym, inaczej sie mowi teraz, kiedy wszystko jest jasne.
Ale w tamtej sytuacji nie brac Wolskiego za free (praktycznie) na kilka miesiecy i w przypadku farta stulecia i awansu do pucharow miec go na stale, czy nie brac i byc moze spasc z ligi to chyba bylo oczywiste.
Odpowiedz cytując