Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74232
Stary 16.05.2016, 18:15
teo napisał(a):Wyświetl post
Znawco uzywek.
Co dzisiaj Wisla poza 10k ludzi na stadionie ma do zaoferowania swoim potencjalnym partnerom?
Czyli mają dawać komuś w zamian gwiazdkę z nieba?

A ten inwestor jest głupszy niż dg77 (swoją drogą, skoro ma firmę odzieżową, może to właśnie on)!?

Daj mi parę tysięcy, a zrobię z Ciebie gwiazdę rocka w Polsce i wypromuje w Europie. Umowa stoi?

Najbardziej mnie boli, że Ty i Tobie podobni sobie tak mogą myśleć. Niestety doświadczenie pokazuje, że nie zdziwiłbym się już, że faktycznie tak byłoby to załatwione przez marionetkowy zarząd.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 16.05.2016 o godz. 18:22.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując