teo napisał(a):

Znawco uzywek.
Co dzisiaj Wisla poza 10k ludzi na stadionie ma do zaoferowania swoim potencjalnym partnerom?
|
Czyli mają dawać komuś w zamian gwiazdkę z nieba?
A ten inwestor jest głupszy niż dg77 (swoją drogą, skoro ma firmę odzieżową, może to właśnie on)!?
Daj mi parę tysięcy, a zrobię z Ciebie gwiazdę rocka w Polsce i wypromuje w Europie. Umowa stoi?
Najbardziej mnie boli, że Ty i Tobie podobni sobie tak mogą myśleć. Niestety doświadczenie pokazuje, że nie zdziwiłbym się już, że faktycznie tak byłoby to załatwione przez marionetkowy zarząd.