ABGwislakABG napisał(a):

Wykupienie Wolskiego uzaleznione od awansu do LE? Czyzby nowy Heisenberg w Krakowie robil krystalicznie czysta mete?
Nawet po tym bym nie wpadl na tak debilna hipoteze. Musialbym jeszcze dodac wodke z borygo i energetyka.
|
Znawco uzywek.
Co dzisiaj Wisla poza 10k ludzi na stadionie ma do zaoferowania swoim potencjalnym partnerom?