Fiti napisał(a):

|
Rzecz w tym że jeśli Wisła, hipotetycznie, powiedziała Fiorentinie TAK, zapłacimy do 30 czerwca to niby dlaczego pozniej Fiorentina miała by się zgodzić na jakiekolwiek raty lub cos podobnego? Jedyna możliwosc to dac im coś w zamian, a co my im możemy dać...
|
Może innego Rafała... Boguskiego ;p. Może się nie połapią
