Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74227
Stary 16.05.2016, 17:56
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Rzecz w tym że jeśli Wisła, hipotetycznie, powiedziała Fiorentinie TAK, zapłacimy do 30 czerwca to niby dlaczego pozniej Fiorentina miała by się zgodzić na jakiekolwiek raty lub cos podobnego? Jedyna możliwosc to dac im coś w zamian, a co my im możemy dać...
Może innego Rafała... Boguskiego ;p. Może się nie połapią
Odpowiedz cytując