A poniewaz nie jestem prawnikiem i nie widzialem to sie wypowiem

Wszyscy mowia o dwoch datach: 15 maja(zgloszenie checi wykupienia) i 30 czerwca (termin zaplaty).
Jeśli Wisla zglosiła chęć wykupienia to do 30 czerwca może próbowac cos ugrać z Florentina(np raty).
Jak sie zgodzą to Wolski będzie nasz. Jak sie ni ezgodzą to jak nie zapłacimy 0.5 mln to będzie kogos innego.
Takie moje zgadywanie.