Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74224
Stary 16.05.2016, 17:27
A poniewaz nie jestem prawnikiem i nie widzialem to sie wypowiem
Wszyscy mowia o dwoch datach: 15 maja(zgloszenie checi wykupienia) i 30 czerwca (termin zaplaty).
Jeśli Wisla zglosiła chęć wykupienia to do 30 czerwca może próbowac cos ugrać z Florentina(np raty).
Jak sie zgodzą to Wolski będzie nasz. Jak sie ni ezgodzą to jak nie zapłacimy 0.5 mln to będzie kogos innego.
Takie moje zgadywanie.
Odpowiedz cytując