Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74221
Stary 16.05.2016, 15:41
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ja tam wierze w dobrą starą Wisłe.
Moze i pieniadze były, moze i są. Ale i tak, co z takiego transferu ma zdzichu ? nic.
A tak to, zawsze moze popróbować ugrać nową umowe z której juz mu coś skapnie.
To jest typowo nasze, ze staramy sie wydymac freda, a to znowu fred wydyma nas.
Dam pół ręki na to ze ktoś powiedział "nie kupujmy z 500 bo ja kogos znam, pogadam i załatwie ze bedzie taniej tylko musicie mi coś tam... "
Sadze, ze masz niestety duzo racji w tym co piszesz ;-)
Odpowiedz cytując