Krav napisał(a):

|
To, że nie zagramy w pucharach było wiadome co najmniej od 9 kwietnia kiedy zremisowaliśmy z Zagłębiem i nie weszliśmy do grupy mistrzowskiej
|
Prawda, ale kiedy wypozyczano Wolskiego ustalono taka date, gdyz to dzien ostatniego meczu. Ktory (gdyby Wisla weszla do pierwszej osemki) moglby decydowac o LE.