Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74220
Stary 16.05.2016, 15:41
Krav napisał(a):Wyświetl post
To, że nie zagramy w pucharach było wiadome co najmniej od 9 kwietnia kiedy zremisowaliśmy z Zagłębiem i nie weszliśmy do grupy mistrzowskiej
Prawda, ale kiedy wypozyczano Wolskiego ustalono taka date, gdyz to dzien ostatniego meczu. Ktory (gdyby Wisla weszla do pierwszej osemki) moglby decydowac o LE.
Odpowiedz cytując