Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11299
Stary 16.05.2016, 13:24
Im przede wszystkim w znacznym stopniu Walter umorzyl dlugi. Gdyby tego nie zrobil obecne trio by nie zainwestowalo. Gdybanie. Serek ma absolutna racje - na tym poziomie co Legia mysmy nigdy nie byli, tym bardziej nigdy w historii nie byl on lepszy. To, ze skupowalismy najlepszych z ligi to kasa Cupiala, nie wypracowana przez klub, inne ceny, realia rynku.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując