|
Im przede wszystkim w znacznym stopniu Walter umorzyl dlugi. Gdyby tego nie zrobil obecne trio by nie zainwestowalo. Gdybanie. Serek ma absolutna racje - na tym poziomie co Legia mysmy nigdy nie byli, tym bardziej nigdy w historii nie byl on lepszy. To, ze skupowalismy najlepszych z ligi to kasa Cupiala, nie wypracowana przez klub, inne ceny, realia rynku.
|