Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11298
Stary 16.05.2016, 13:19
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
My też długo byliśmy - nawet znacznie bardziej, niż oni teraz...
Nigdy finansowo nie byliśmy na tym poziomie, co oni teraz... wspomnę też, że nasza sytuacja finansowa zależała tylko od Cupiała, oni mają zdywersyfikowane źródła finansowania.
Odpowiedz cytując