Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11294
Stary 16.05.2016, 12:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No cóż... kto bogatemu zabroni?
Legia zagrała nam na nosie pokazując, że mogą nam zabrać piłkarza, którego sami nie potrzebują.
Dla zasady.
To prawda - ale kolejny raz nikt długu na akcje nie zamieni
A bez awansu do LM - zobaczymy, jak długo Koralikowi będzie starczało pieniędzy na tego typu akcje...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując