FraMat napisał(a):

No cóż... kto bogatemu zabroni?
Legia zagrała nam na nosie pokazując, że mogą nam zabrać piłkarza, którego sami nie potrzebują.
Dla zasady.
|
To prawda - ale kolejny raz nikt długu na akcje nie zamieni

A bez awansu do LM - zobaczymy, jak długo Koralikowi będzie starczało pieniędzy na tego typu akcje...