Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74209
Stary 16.05.2016, 11:58
pete29 napisał(a):Wyświetl post
Zrozum , że do kiedy nie wyjaśni się sprawa zadłużenia Wisły w stosunku do TF ( tzn to nieściągalne zadłużenie nie będzie umorzone , skonwertowane w akcje albo cokolwiek innego ) to nie będzie żadnego inwestora w Wiśle.
Bardzo wasko pojmujesz temat.
Inwestor mogl kupic karte zawodnika, byc jego wlascicielem badz wspolwlascicielem i w ten sposob zabezpieczyc swoje pozniejsze zyski z inwestycji. Wiec nie musial inwestowac stricte w sam klub i wtedy kwestia zadluzen jest nieistotna.

Poza tym mogl jak pisalem wczesniej zaplacic Wisle te 500k za umowe reklamowa na koszulkach/stadionie etc.
Ale to bylo atrakcyjne tylko wtedy gdy Wisla gralaby w LE.

Cos jeszcze jest niezrozumiale?
Odpowiedz cytując