Wyświetl pojedynczy post
pete29
Member
 
Od: 11.2005
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74208
Stary 16.05.2016, 11:51
teo napisał(a):Wyświetl post
Panowie...

wszyscy podchodzicie do tematu bardzo emocjonalnie, bez dystansu.

To moze przeczytajcie zdanie kibica Wisly od poczatku ery Cupiala (mozecie mnie nazywac kibicem sukcesu, ja jednak bym sie nazwal kibicem budowania na gruzach - do tego tez nawiaze).

Z Wolskim sprawa byla i jest bardzo prosta. Prawdpodobnie byl jakis uklad z jakims inwestorem ale byl on aktualny tylko w przypadku awansu Wiselki do LE.
Jak myslicie, dlaczego 15 maj byl data graniczna?
Bo do tego dnia konczyl sie sezon i bylo wiadomo kto gdzie i jak.
Zrozum , że do kiedy nie wyjaśni się sprawa zadłużenia Wisły w stosunku do TF ( tzn to nieściągalne zadłużenie nie będzie umorzone , skonwertowane w akcje albo cokolwiek innego ) to nie będzie żadnego inwestora w Wiśle.
Odpowiedz cytując