Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74205
Stary 16.05.2016, 11:12
skeba napisał(a):Wyświetl post
No ale tak już się dzieje u nas w klubie od wielu lat, więc powinniście przywyknąć. Legia akurat będzie potrzebowała wzmocnień przed LM, nie zdziwię się jak go nam podkupią.
Duda, Hama... oni też nie srają piniędzmi. Bardziej potrzebują skrzydłowego, a tam Wolskiego nie widzę za bardzo.

Choć życzę im, żeby przeinwestowali i odpadli z pucharów, a potem grzęźli w biedzie na parę lat.

Jak my.

PS. Wolski Wolskim, ale parę meczów grał taką pytę, że dramat, Małecki nakrył go czapką, nausznikami i szalikiem. Dopiero w Bielsku nawiązał do początku.
Nie tacy jak on odchodzili, Melikson, Stilic, Chrapek... a zawsze dawaliśmy radę go zastąpić. Patrzcie na takiego Moriokę, Starzyńskiego... Da się znaleźć ?

Szkoda jedynie by było, bo 500 000 to promocja, za którą za rok-dwa można zgarnąć drugie tyle, co najmniej.
No i Polak.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 16.05.2016 o godz. 11:32.
Odpowiedz cytując