skeba napisał(a):

|
No ale tak już się dzieje u nas w klubie od wielu lat, więc powinniście przywyknąć. Legia akurat będzie potrzebowała wzmocnień przed LM, nie zdziwię się jak go nam podkupią.
|
Duda, Hama... oni też nie srają piniędzmi. Bardziej potrzebują skrzydłowego, a tam Wolskiego nie widzę za bardzo.
Choć życzę im, żeby przeinwestowali i odpadli z pucharów, a potem grzęźli w biedzie na parę lat.
Jak my.
PS. Wolski Wolskim, ale parę meczów grał taką pytę, że dramat, Małecki nakrył go czapką, nausznikami i szalikiem. Dopiero w Bielsku nawiązał do początku.
Nie tacy jak on odchodzili, Melikson, Stilic, Chrapek... a zawsze dawaliśmy radę go zastąpić. Patrzcie na takiego Moriokę, Starzyńskiego... Da się znaleźć ?
Szkoda jedynie by było, bo 500 000 to promocja, za którą za rok-dwa można zgarnąć drugie tyle, co najmniej.
No i Polak.