Bene Nati napisał(a):

Nie zgadzam się, choć to nie ten temat.
Byłem na kilku stadionach w Polsce i uważam, ze od wewnątrz nasz stadion robi ogromne, wyjątkowe wrażenie.
Typowo "wyspiarski" stadion piłkarski.
Wiadomo, do wykończonego w każdym calu stadionu Legii pozostawia wiele do życzenia, ale na przykład w porównaniu z nowoczesnym stadionem Śląska Wrocław nasz od wewnątrz prezentuje się zdecydowanie lepiej. Jest klimatyczny i ma świetną akustykę.
|
Chyba czegoś nie zrozumiałeś. Nie chodziło o wygląd, ale o frekwencję.