Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74200
Stary 16.05.2016, 10:16
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Nie zgadzam się, choć to nie ten temat.

Byłem na kilku stadionach w Polsce i uważam, ze od wewnątrz nasz stadion robi ogromne, wyjątkowe wrażenie.
Typowo "wyspiarski" stadion piłkarski.

Wiadomo, do wykończonego w każdym calu stadionu Legii pozostawia wiele do życzenia, ale na przykład w porównaniu z nowoczesnym stadionem Śląska Wrocław nasz od wewnątrz prezentuje się zdecydowanie lepiej. Jest klimatyczny i ma świetną akustykę.
Chyba czegoś nie zrozumiałeś. Nie chodziło o wygląd, ale o frekwencję.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując