Wit.Ek. napisał(a):

Dla mnie sytuacja w rankingu klubowym, grających w bieżącym sezonie klubów nie ma większego znaczenia więc raczej będę się koncentrował na rankingu krajowym ponieważ ten ranking od tego sezonu decydować będzie o liczbie punktów Wisły i rundzie rozgrywek od których Wisła kiedyś wystartuje.
|
Zatem od tego sezonu argumenty za odpadnięciem na przykład takiej Legii "bo Wisła nic z tego nie ma" odchodzą już bezsprzecznie do lamusa.