Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 16.05.2016, 07:40
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post

Dla mnie sytuacja w rankingu klubowym, grających w bieżącym sezonie klubów nie ma większego znaczenia więc raczej będę się koncentrował na rankingu krajowym ponieważ ten ranking od tego sezonu decydować będzie o liczbie punktów Wisły i rundzie rozgrywek od których Wisła kiedyś wystartuje.
Zatem od tego sezonu argumenty za odpadnięciem na przykład takiej Legii "bo Wisła nic z tego nie ma" odchodzą już bezsprzecznie do lamusa.