Angmir napisał(a):

I Craxa - ale rozumiem że panu ciężko to wpisać na klawiaturze ;] rozumiem.
Słyszałem pogłoski jakoby Legia miała być w tym roku rozstawiona nawet w 4 rundzie EL..
|
Wtedy gdy pisałem wiadomość wtedy jeszcze nie wiadomo było czy to Pasy czy Lechia grać będzie. Teraz już wiadomo, że Pasy.
W tym roku raczej ciężko będzie mi na klawiaturze o sukcesach polskich zespołów tym bardziej, że wśród tych klubów są takie "potęgi" jak Piast, Zagłębie i Pasy. wspomniane potęgi stanowią 3 kluby z 4 polskich klubów w pucharach więc ciężko będzie o dobry wynik tym bardziej, że gdyby przyjąć zasadę rozstawiony wygrywa, nierozstawiony przegrywa to...
Jeśli któraś z potęg awansuje do III rundy to będzie sukces bo będzie wymagał pokonania rozstawionego rywala. O grze w kolejnych rundach kwalifikacji nie piszę bo to graniczy z pisaniem scenariusza filmu Science Fiction.
Dla mnie sytuacja w rankingu klubowym, grających w bieżącym sezonie klubów nie ma większego znaczenia więc raczej będę się koncentrował na rankingu krajowym ponieważ ten ranking od tego sezonu decydować będzie o liczbie punktów Wisły i rundzie rozgrywek od których Wisła kiedyś wystartuje.