Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 16.05.2016, 01:08
I Craxa - ale rozumiem że panu ciężko to wpisać na klawiaturze ;] rozumiem.

Słyszałem pogłoski jakoby Legia miała być w tym roku rozstawiona nawet w 4 rundzie EL do LM.
To bujda jak mniemam ale nie zaszkodzi spytać.