Temat
:
Ranking krajowy, ranking klubowy sezon 2016/2017
Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
3
16.05.2016, 01:08
I Craxa - ale rozumiem że panu ciężko to wpisać na klawiaturze ;] rozumiem.
Słyszałem pogłoski jakoby Legia miała być w tym roku rozstawiona nawet w 4 rundzie EL do LM.
To bujda jak mniemam ale nie zaszkodzi spytać.
Angmir
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Angmir
Znajdź inne posty napisane przez Angmir