Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1532
Stary 15.05.2016, 09:36
Widze, że w Nieczeczy kolejni magicy zarządzania się znaleźli. To jest niesamowite jak kluby popełniają ciągle te same błędy. Już tyle razy były to przerabiane i zawsze efekt był ten sam. Niesamowite.
Odpowiedz cytując