Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
sobol024
Junior Member
Od: 08.2014
Skąd: Warszawa
Offline
#
18908
15.05.2016, 01:22
co wy z tym Kasprzikiem? sorry, ale ja w nim nic kompletnie nie widzę
sobol024
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sobol024
Odwiedź stronę domową użytkownika sobol024!
Znajdź inne posty napisane przez sobol024