|
Legia walczy niezmiennie o MP, a tak na poważnie to przez ostatnie kilkanaście lat głównie z Wisłą i Amicą.
Od 2000 roku tak wygląda liczba MP:
Wisła - 6
Legia - 4 (5 z tegorocznym)
Amica - 2
Śląsk - 1
Polonia - 1
Zagłębie - 1
Ostatnio edytowane przez emj10 : 14.05.2016 o godz. 19:56.
|