Dla mnie:
1. Wykupić Wolskiego ( jak przepracuje normalnie okres przygotowawczy to będzie napędzał ofensywę aż miło)
2. Środkowy obrońca który od razu wskoczy do składu (dwóch jeśli odejdzie Guzmics)
3. Boczny pomocnik, bo mamy tylko Małeckiego i Boguskiego (DG77 to mimo statystyk jeździec bez głowy)
4. Wypożyczyć tego Urygę bo on na ekstraklasę to się nie nadaje!!!!
5. Jak by były możliwości to bramkarza choć Misiek z dobrą obroną też ujdzie
Myślę że 3-4 dobre transfery i możemy się bić o podium w przyszłym sezonie