|
Wykupienie Wolskiego i podpisanie (jakimś cudem) lewego i środkowego obrońcy, którzy z miejsca będą mogli wskoczyć do składu uważam za absolutne minimum.
Dzisiejszy mecz obnażył tragiczny stan naszej obrony (brak sensownych zmienników, schyłkowa forma Głowackiego), bez jego poprawy możemy co najwyżej liczyć na powtórzenie "wyczynu" z kończącego się właśnie sezonu.
|