Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 14.05.2016, 17:19
Drzazga też rozczarowuje. Nie wiem czy chłopak nie podołał mentalnie, czy po prostu brakuje mu umiejętności. Statystyki miał zabójcze na niższym szczeblu rozgrywkowym, myślałem, że on chociaż jakoś rokuje na przyszłość. Szkoda chłopaka bo Wisła nie jest mu obojętna.

Jeśli chcemy bić się o podium to musimy wzmocnić się w każdej formacji, a tacy piłkarze jak Uryga, Drzazga i Żemło nie powinni nawet powąchać murawy.
Odpowiedz cytując