szprotson napisał(a):

no ale chyba nie zaprzeczysz ze na razie idealnie wpasowuje się w casus Jirsaka.
a co do Wolskiego gdy się słyszy ze Wisła chce negocjować...coś co wynegocjowali pol roku temu to tylko jedno znaczy.
|
Na chwile obecna patrząc na Brleka to się wpasowuje jak najbardziej....
Ale caly czas licze ze chłopak się odnajdzie...