serek.c2 napisał(a):

|
W obecnej sytuacji "gospodarczo/politycznej" Polski...
|
Ech, no rating obniżyli bo gazety pisały że obniżą więc głupio było ignorować głos demokracji ;-)
Teraz też już ekonomy pisały że jest źle więc jak im nie wierzyć ;-)
Rozumiem, że wszystkie kraje mające wzrost poniżej 3% będą mieć niższy rating niż my, inaczej to by nie miało sensu.....
Zaraz....jaki sens
Edit. Śmiać mi się chce, że grupka ludzi, mających za uszami mega afery finansowe, których żadna instytucja finansowa by nie zatrudniła, decyduje o ekonomii Kraju, który pewnie nie wiedzą gdzie leży.