Wyświetl pojedynczy post
Jaro1991
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#940
Stary 14.05.2016, 10:55
http://satkurier.pl/news/128765/pier...t-sport-3.html

Powiem tak - cena za ten pakiet kosmiczna, ale dokładnie tyle kosztowało wykupienie Mistrzostw Świata w siatkówce, więc można się tego było spodziewać. Zobaczymy też jak u innych operatorów to będzie wyglądało - przypuszczam, że cena wahać się będzie maksymalnie +- 10zł. Co nie zmienia faktu, że kodowanie tak naprawdę 27 meczy i krzyczenie za to takiej ceny, jest s....ysyństwem czystej wody. Chyba jesteśmy jedynym krajem w Europie, który nie pokaże całych mistrzostw w otwartej TV. Krokowi murzyńska pała w odbyt za to, a pozostaje tylko przestawianie anteny na Astrę albo łapanie sygnału z czeskich MUX-ów.
Odpowiedz cytując