Górnik najlepiej jak spadnie. Nie jestem obiektywny ale takie moje zdanie

Co do reszty, cóż... Takich mamy managerów że ściągają w .... szrotu i potem się dziwią że gra wygląda jak paraolimpiada.
Jeśli się Legia nie posypie to w przyszłym roku powalczy z Lechią i chyba tylko z nią.