Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1526
Stary 14.05.2016, 10:23
Górnik najlepiej jak spadnie. Nie jestem obiektywny ale takie moje zdanie
Co do reszty, cóż... Takich mamy managerów że ściągają w .... szrotu i potem się dziwią że gra wygląda jak paraolimpiada.
Jeśli się Legia nie posypie to w przyszłym roku powalczy z Lechią i chyba tylko z nią.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując