szprotson napisał(a):

Bała fajny chłop. biega do przodu, z reguły tylko prosto. Technika użytkowa tylko taka by sie nie przewrócić z piłką.
Ogólnie, przerobić na biegacza na 100 metrów czy 200 i cos z niego bedzie.
|
Tylko w Wisle nie ma sekcji lekkoatletycznej...