Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21473
Stary 13.05.2016, 14:07
Założenie tych osłonek bez systemu stapiania śniegu nie ma sensu. Ale żeby zamontować system, potrzeba wykupić prawa autorskie od firmy Obtułowicza, za co te gnoje chcą 6 600 000 złotych.
http://stadiony.net/aktualnosci/2015...e_maja_miliony


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując