Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ferrekin
Member
Od: 01.2016
Skąd: Polska
Offline
#
74111
13.05.2016, 13:58
ale jak dla mnie to tamten też powinien czerwień zobaczyć, nie tylko Bałashow
no nic, Żemło go opier*olił, nawet chamsko, więc tak jak Piwosz mówi, chłopa nie lubią
Lepiej zapobiegać niż leczyć
ferrekin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ferrekin
Znajdź inne posty napisane przez ferrekin