Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1523
Stary 13.05.2016, 11:15
Klub z Niecieczy utrzymał się w Ekstraklasie, ale okazuje się, że ambicje włodarzy klubu spod Tarnowa były znacznie większe. Jak się udało nam dowiedzieć Robert Mandrysz po sezonie zostanie bez pracy. Nowym trenerem zostanie prawdopodobnie Leszek Ojrzyński, który od marca jest bez pracy po zwolnieniu z Górnika Zabrze.
Odpowiedz cytując