El'kabat napisał(a):

Kapustkę weźmie niestety. Jak tylko Krzysiek się będzie jakoś prezentowal, to pojedzie na bank. Nie od dziś Nawałka ma do niego słabość.
Podobnie jak kolega wyżej uważam, do odstrzału : Tytoń, Dawidowicz, Cionek, Wszołek albo Starzyński i Stępiński.
Jakby zarówno Mąka, jak i Guzmics pojechali to nam wpada za obu 14 koła ojro/ dzień ?
|
Troche mniej - 280000 ojro (jakies 11tys za dzien) liczac od pierwszego dnia zgrupowania do konca fazy grupowej. Jak ktos wyjdzie z grupy to wiecej. Trzeba przyznac, ze jakby daj Boze obaj zostali powolani to niezla kasa by nam wpadla.