Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8961
Stary 13.05.2016, 10:04
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Kapustkę weźmie niestety. Jak tylko Krzysiek się będzie jakoś prezentowal, to pojedzie na bank. Nie od dziś Nawałka ma do niego słabość.
Podobnie jak kolega wyżej uważam, do odstrzału : Tytoń, Dawidowicz, Cionek, Wszołek albo Starzyński i Stępiński.

Jakby zarówno Mąka, jak i Guzmics pojechali to nam wpada za obu 14 koła ojro/ dzień ?
Troche mniej - 280000 ojro (jakies 11tys za dzien) liczac od pierwszego dnia zgrupowania do konca fazy grupowej. Jak ktos wyjdzie z grupy to wiecej. Trzeba przyznac, ze jakby daj Boze obaj zostali powolani to niezla kasa by nam wpadla.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 13.05.2016 o godz. 10:05.
Odpowiedz cytując