|
Kapustkę weźmie niestety. Jak tylko Krzysiek się będzie jakoś prezentowal, to pojedzie na bank. Nie od dziś Nawałka ma do niego słabość.
Podobnie jak kolega wyżej uważam, do odstrzału : Tytoń, Dawidowicz, Cionek, Wszołek albo Starzyński i Stępiński.
Jakby zarówno Mąka, jak i Guzmics pojechali to nam wpada za obu 14 koła ojro/ dzień ?
|