Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8959
Stary 13.05.2016, 09:36
Kapustkę weźmie niestety. Jak tylko Krzysiek się będzie jakoś prezentowal, to pojedzie na bank. Nie od dziś Nawałka ma do niego słabość.
Podobnie jak kolega wyżej uważam, do odstrzału : Tytoń, Dawidowicz, Cionek, Wszołek albo Starzyński i Stępiński.

Jakby zarówno Mąka, jak i Guzmics pojechali to nam wpada za obu 14 koła ojro/ dzień ?
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując