Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35377
Stary 13.05.2016, 08:52
JEDREK76;1439661
napisał(a):
Najważniejsze, że starają się przynajmniej prowadzić politykę suwerenną i niezależną od Berlina[/B] (co zresztą widać po jazgocie tamtejszych i tutejszych mediów), bo jak sobie przypomnę Sikorskiego (z jego wezwaniem do śmielszego przewodzenia Europie), Tuska (który za swoje awanse Polskę by sprzedał) czy Kopacz (którą nawet na czerwonym dywanie musiała Merkel prowadzić za rękę) to każda zmiana (nawet LSD nie było tak podatne na lokajstwo nawet wobec Moskwy) byłaby lepsza. Ale cóż się dziwić w końcu rodzimi liberałowie zostali wręcz wyhodowani przez niemiecką chadecję na początku lat 90-tych (słynne finansowanie KLD).
Problemy w UE wyprodukowali sobie sami eurokraci pod przewodnictwem cesarzowej Angeli. W moim odczuciu to jest właśnie dobra zmiana, że jesteśmy w tej chwili w tej zdrowszej części UE, która próbuje powstrzymać idiotyzmy produkowane przez Angelę i innych eurokratów. W przeciwnym wypadku już mielibyśmy co najmniej 7 tys. imigrantów (a zapewne w perspektywie coś koło 100 tys.).

P.S. O łamaniu wolności, o której tak dużo się rozpisałeś jako liberał miałem w ciągu 8 lat rządów PO/ZSL dowody naoczne kiedy z WP jechaliśmy na MN. A już pisanie ze strony kibica Legii o rzekomym łamaniu w tej chwili wolności obywatelskich, w kontekście tego jak Twój brat po szalu siedział bez wyroku (i bez jakichś skonkretyzowanych zarzutów i wiarygodnych dowodów) przez 3 lata w kryminale, to jakaś paranoja.
A co jeśli jest to tylko fałszywa flaga i gra pod publike? W nastroje społeczne trafia to idealnie, swoją drogą nastroje społeczne nie jest trudno wyreżyserować...