Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35376
Stary 13.05.2016, 07:59
Nic z Ojczyzny Dojnej nie miałem, gdyż jako osobie bezpartyjnej frukty polityczne przez całe moje życie były mi obce, w odróżnieniu oczywiście od obecnie rządzącej ekipy. Przecież sam chyba widzisz jaki jest desant marginalnych członków PiS do Spółek Skarbu Państwa. Zauważają to chociażby Ziemkiewicz, czy Warzecha, którzy nie są z mojej bajki, a co chwilę wbijają szpileczkę do ogródka partii prezesa.

Z tym pierwszym dzisiaj organizuję debatę.