|
A ja typuje, ze nie pojedzie Tyton i Dawidowicz (to raczej jasne) Peszko (dopiero z Legia dobrze zagrał), Kapustka i Sobiech. Taki Wilshere nie grał kupe czasu a i tak Hodgson nie wyobraza sobie srodka reprezentacji Anglii bez niego. Podobnie jak Maka gdzie wiadomo jakie relacje łacza go z Nawałka gdzie grał w kadrze mimo tego, ze wielu narzekało i widziało w srodku pola lepszych pilkarzy. Nie wiem czy bedzie miał pewne miejsce w pierwszym składzie kosztem np Zielinskiego ale mysle, ze na Euro pojedzie. A Kapustka jest młody i jeszcze wiele przed nim.
|