Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8956
Stary 13.05.2016, 07:53
A ja typuje, ze nie pojedzie Tyton i Dawidowicz (to raczej jasne) Peszko (dopiero z Legia dobrze zagrał), Kapustka i Sobiech. Taki Wilshere nie grał kupe czasu a i tak Hodgson nie wyobraza sobie srodka reprezentacji Anglii bez niego. Podobnie jak Maka gdzie wiadomo jakie relacje łacza go z Nawałka gdzie grał w kadrze mimo tego, ze wielu narzekało i widziało w srodku pola lepszych pilkarzy. Nie wiem czy bedzie miał pewne miejsce w pierwszym składzie kosztem np Zielinskiego ale mysle, ze na Euro pojedzie. A Kapustka jest młody i jeszcze wiele przed nim.
Odpowiedz cytując