emj10 napisał(a):

|
.... tak jak w Polsce wybiera PiS i jeszcze ma nadzieje, że cokolwiek się zmieni (w sensie na lepsze). ...
|
Już jest zmiana najlepsze, wreszcie mam poczucie że jestem w Polsce. To jest bezcenne.
Pogrzeb Jaruzelskiego a Kiszczaka
Łączka (papierek lakmusowy odzyskania wolności po 89)
Święta Państwowe
Marsz Niepodległości, organizacja i przebieg
itd
Nie da się inaczej, praca od podstaw, musimy wychować pokolenie dla którego Polska coś znaczy żeby cokolwiek zmienić, PiS jest zdecydowanie krokiem w dobra stronę.