|
^^ Był Frankowski ważną postacią w eliminacjach, ale to co się z nim działo od początku 2006 roku to była tragedia. Zmienił klub, na boisku wyglądał na prawdę słabo i przede wwszystkim chyba do mistrzostw świata nie strzelił w całym 2006 roku ani jednego gola.
|