Fajnie bedzie jak Sobolewski wroci do Wisły nawet w innej roli. Miejsce Naszej legendy jest tutaj w klubie, ciekawe jak sie rozwinie cała sytuacja.
Blaszczu16 napisał(a):

|
Zobaczymy co zrobi Nawałka. Czy postawi na ławkowicza Teodorczyka, Sobiecha, który też grał w kratkę i spadł z ligii, czy jednak Brożka - zawodnika doświadczonego, który ma na swoim koncie i mundial i mistrzostwa Europy.
|
Postawi na młodego Stepinskiego zeby go oswoic z wielkim turniejem. Widziałbym doswiadczonego Brozka w kadrze na Euro ale trzezwo patrzac wydaje sie to mało realne.