Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11281
Stary 12.05.2016, 07:48
Fajnie bedzie jak Sobolewski wroci do Wisły nawet w innej roli. Miejsce Naszej legendy jest tutaj w klubie, ciekawe jak sie rozwinie cała sytuacja.

Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy co zrobi Nawałka. Czy postawi na ławkowicza Teodorczyka, Sobiecha, który też grał w kratkę i spadł z ligii, czy jednak Brożka - zawodnika doświadczonego, który ma na swoim koncie i mundial i mistrzostwa Europy.
Postawi na młodego Stepinskiego zeby go oswoic z wielkim turniejem. Widziałbym doswiadczonego Brozka w kadrze na Euro ale trzezwo patrzac wydaje sie to mało realne.
Odpowiedz cytując