|
W tym wywiadzie są błędy merytoryczne. Frankowski odszedł po dwumeczu a nie po pierwszym spotkaniu w Krakowie. Po drugie ile jeszcze razy będzie wałkowany temat mundialu 2006 przy wywiadzie z którymkolwiek z trójki - Frankowski, Dudek, Kłos? Byli bez formy to ich Janas odstrzelił, proste. Przynajmniej miał jaja. Zobaczymy co zrobi Nawałka. Czy postawi na ławkowicza Teodorczyka, Sobiecha, który też grał w kratkę i spadł z ligii, czy jednak Brożka - zawodnika doświadczonego, który ma na swoim koncie i mundial i mistrzostwa Europy.
|