Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35369
Stary 11.05.2016, 22:27
remeks11 napisał(a):Wyświetl post
Może po audycie wyjdzie dlaczego podnieśli wat, dlaczego zabrali ulgę budowlaną, dlaczego jeblli 150 miliardów z OFE, dlaczego wydłużyli przejście na emeryturę, dlaczego zabrali MDM, dlaczego mamy wyłudzenia watu, Dlaczego Donald S.......lił przed końcem kadencji...
Pewnie wyjdzie. Ponawiam pytanie - co z tego?