remeks11 napisał(a):

|
Może po audycie wyjdzie dlaczego podnieśli wat, dlaczego zabrali ulgę budowlaną, dlaczego jeblli 150 miliardów z OFE, dlaczego wydłużyli przejście na emeryturę, dlaczego zabrali MDM, dlaczego mamy wyłudzenia watu, Dlaczego Donald S.......lił przed końcem kadencji...
|
Pewnie wyjdzie. Ponawiam pytanie - co z tego?